Prekių filtravimas

Įveskite kriterijus, pagal kuriuos bus atliekamas filtravimas.

Paieškos frazė:
Prekių kategorija:
Kainos intervalas:
nuo iki
Filtruoti

Juodos spalvos dujinė kaitlentė AEG HKB64450NB

Juodos spalvos dujinė kaitlentė AEG HKB64450NB

Gamintojas: AEG
Gamintojo kodas: 7332543752928
Garantija: 0 mėn. garantija
Ar turime: Taip
Kaina: 409.94€
Kiekis:
 Į krepšelį

8000 dujinė kaitlentė  AEG su Hob2Hood 60 cm HKB64450NB

 

Ryškūs LED indikatoriai, kad aiškiai matytumėte, ką darote Gaminkite užtikrintai naudodamiesi ryškiais „FlameLight“ LED indikatoriais, kurie aiškiai nurodys kiekvieno degiklio liepsnos lygį nuo 1 iki 9. LED indikatoriai taip pat aiškiai nurodo, ar įjungta valdymo rankenėlė ir ar įkaitusios degiklių atramos.

FlameLight“ – ryškus LED ekranas paprastam liepsnos reguliavimui Ryškiame „FlameLight“ LED ekrane aiškiai matomas dujų srauto lygis (nuo 1 iki 9), todėl kiekvieną kartą ruošdami maistą galite užtikrintai kontroliuoti liepsnos intensyvumą. Ryškūs LED indikatoriai taip pat aiškiai nurodo, kai degikliai įjungiami arba išjungiami.

VALDYKITE GARTRAUKĮ SU KAITLENTE Dujinė kaitlentė turi unikalią „Hob2Hood“ funkciją. Ši funkcija leidžia reguliuoti gartraukio galingumą kaitlentės pagalba. Tai labai paprasta, palieskite ant kaitlentės „Hob2Hood“ simbolį ir nustatykite norimą traukimo lygį neliesdami gartraukio valdymo. 

SU LAIKMAČIU GALITE GERIAU VALDYTI Kaitlentė teikiama su patogiu laikmačiu, su kuriuo galite stebėti maisto gaminimo eigą ir visada kontroliuoti kuriamus skonius. 

KARŠČIO INDIKATORIAI SKUBIAM INFORMAVIMUI Daugiau nereikės spėlioti, ar degikliai įjungti, ar ne. „FlameLight“ diodiniai indikatoriai aiškiai parodo, ar rankenėlės yra įjungtos, ar išjungtos. Naudingas likusio karščio indikatorius iškart parodo, ar kuri nors prikaistuvio atrama vis dar yra karšta.

Gaminio privalumai ir ypatybės

• Kaitvietės tipas: dujinė ant stiklo • Kaitvietės saugumas: • Garsinis signalas • Elektroninis skystųjų kristalų indikatorius, rodantis liepsnos būklę • Dujų keitimo komplektas.

 

Gaminio techninės savybės

Kaitlentės tipas -Dujos ant stiklo. Valdymo funkcijos -Akustinis signalas, Kaitletės ir gartraukio sąsaja, Minutinis laikmatis  Plotis, mm -590 .Gylis, mm -520 . Dešinės galinės kaitvietės galingumas/skersmuo- 2000W/80mm. Dešinės priekinės kaitvietės galingumas/skersmuo -1000W/65mm. Kairės galinės kaitvietės galingumas/skersmuo -2000W/80mm. Kairės priekinės kaitvietės galingumas/skersmuo -3900W/128mm  Montavimo plotis, mm -560 .Montavimo gylis, mm -480.