Prekių filtravimas

Įveskite kriterijus, pagal kuriuos bus atliekamas filtravimas.

Paieškos frazė:
Prekių kategorija:
Kainos intervalas:
nuo iki
Filtruoti

Kaip pirkti

Svarbu:

1. "Technoringas.lt" yra ne PVM mokėtojai, todėl sąskaitose PVM neišskiriame.

2. "Technoringas.lt" yra tiktai internetinė parduotuvė - mes neturime fizinės parduotuvės ar atsiėmimo punkto, todėl prekes siunčiame tik su kurjeriais.

3. Visos prekės esančios "Technoringas.lt" internetinėje parduotuvėje yra naujos ir su prekės aprašyme nurodyta garantija remontui, jeigu prekės aprašyme nenurodyta kitaip (gali būti nurodyta: "atnaujinta", "pažeista pakuotė" "ekspozicinė prekė" ir t.t.). 

4. Jokios mobiliojo ryšio operatorių ar gamintojų akcijos (kaip nemokamas ekrano draudimas kažkuriam terminui ir t.t.) skirtos konkrečiam regionui mūsų parduodamiems telefonams ar planšetėms negalioja, jeigu mes nenurodėme kitaip.

Atsiskaitymo būdai:

1. Banko pavedimas (rekomenduojamas).

Šis apmokėjimo būdas atliekamas prisijungiant  prie savo elektroninės bankininkystės tinklapio. Prisijungus prie savos elektroninės bankininkystes tinklapio, iš savo mokėjimo sąskaitos reikiamą pinigų sumą pervedant į mūsų sąskaitą. Mūsų rekvizitus rasite atsiskaitymo sistemoje pasirinkę šį apmokėjimo būdą.
Svarbu: atliekant mokėjimą, laukelyje „Mokėjimo paskirtis“ būtinai įrašykite savo užsakymo numerį (užsakymo ID), kurį rasite el. laiške, kurį gausite padarę užsakymą. 
Jūsų užsakymas bus patvirtintas ir formuojamas tuomet, kai į mūsų sąskaitą įplauks apmokėjimas.

Mūsų rekvizitai:

Gavėjo pavadinimas:

Giedrius Ambraziejus

Gavėjo sąskaita:

LT147300010147687639

Gavėjo bankas:

Swedbank, AB

Banko kodas:

112029651

Suma

(užsakymo suma)

Mokėjimo paskirtis

(užsakymo numeris)

 

2. "Inbank|MOKILIZINGAS" (paskolos teikiamos nuo 50 iki 10 000 € sumos, asmenims nuo 18 metų).

Pasirinkę šį apmokėjimo būdą, būsite nukreipti į Mokilizingo sistemą, kurioje užpildysite reikiamus duomenis. Mokilizingui patvirtinus, įprastine tvarka išsiųsime Jums prekę (pasirinkus šį atsiskaitymo būdą prekės pristatymas gali trukti 1-4 d.d. ilgiau nei įprastai). Sutartys sudaromos nuo 7:00 iki 22:00 val. 

Finansavimo sąlygos perkant išsimokėtinai internetu su Inbank|MOKILIZINGU:

 • Finansuojame prekės ar prekių krepšelio kainą nuo 50 iki 10 000 Eur;
 • Galite rinktis išsimokėjimo terminą iki 60 mėn.;
 • Sutartį gali sudaryti asmenys ne jaunesni nei 18 m.;
 • Pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku;
 • Galite pasirinkti, ar pageidaujate mokėti pradinį įnašą, ar pradėsite mokėti įmokas tik kitą mėnesį;
 • Mokėtina suma bus paskirstyta kas mėnesį, pagal nustatytą grafiką.
 • Įmokas galite sekti Mokilizingas savitarnos puslapyje;


Pirkimo išsimokėtinai paslauga gali pasinaudoti asmenys:

 • Gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį;
 • Gaunantys „Sodros“ mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.);
 • Ministerijų pensininkai (gaunantys ministerijų mokamas pensijas);
 • Ūkininkai, individualią veiklą vykdantys asmenys.
 • Dirbantys užsienyje (turi gauti pajamas į lietuvišką banko sąskaitą)


Norint pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga, reikia turėti vieną iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų:

 • Lietuvos Respublikos piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę;
 • Leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje.

3. "General Financing" lizingas per "Paysera" mokėjimų sistemą (nuo 50 €).

4. Atsiskaitymas per mokėjimų sistemą "Paysera".

 

Prekių pristatymas:

Prekes Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje pristatysime per 1-5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo (jeigu prekė yra sandėlyje). Jeigu prekė yra sandėlyje užsienyje ir jos reikėtų palaukti, su Jumis susisieksime ir sutarsime pristatymo datą ir sąlygas.

Prekių pristatymo kainos Lietuvoje:

Svoris (Kg)

Kaina

Iki 5 kg

4,40 

Iki 10 kg

5,50 

Iki 20 kg

Iki 31,5 kg

8 €

Iki 50 kg

11 €

Iki 75 kg

14 €

Iki 100 kg

16 €

Iki 150 kg

19 € 

Iki 200 kg

22 €

Konkrečios prekės siuntimo kaina priklauso nuo jos svorio. Pirkinių krepšeliui suformavus užsakymą, šalia prekės kainos matysite ir tikslią prekės siuntimo kainą pagal siuntinio svorį.

Siuntos pristatymas į Kuršių Neriją - papildomas mokestis 20 .

Siuntų virš 31 kg svorio pakrovimo – iškrovimo darbai apmokestinami 0,55 €/Kg.

Kurjerio laukimas dėl Gavėjo kaltės paimant siuntą – 12 /val. Laukimas skaičiuojamas po 15 minučių, nuo kurjerio atvykimo pas Gavėją.

Svarbu: Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos pakuotės būklę bei pasirašykite sąskaitą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant kurjeriui, kuris pristatė Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimo aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl: prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas, taip pat prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti apžiūrėjus pakuotę.

 

Prekių keitimas bei grąžinimas:

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis“.

Prekių grąžinimo ir keitimo numatyta teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo jam dienos, informuodamas apie tai Pardavėją 4.2.Taisyklių punkte numatyta tvarka.

Kokybiški akcijiniai mobilūs telefonai negrąžinami ir nekeičiami.

Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, Pirkėjo nesugadinta, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. Šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė), tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą ir garantinį taloną (jei jis buvo išduotas).

Grąžinamas prekes Pirkėjas gali atsiųsti per kurjerį. Tuo atveju, kai prekė grąžinama remiantis 4.2. punkte numatyta teise, prekių grąžinimo išlaidos tenka Pirkėjui. Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, Pardavėjas įsipareigoja savo lėšomis pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus. Grąžinamos gali būti ne visos prekės.

Grąžinant el. parduotuvėje pirktą prekę, paprašysime pateikti laisvos formos raštišką prašymą, nurodant detalią užsakymo informaciją: užsakymo numeris, data, prekė, kaina, pristatymo data. Prašyme reikia nurodyti sąskaitą pinigų grąžinimui.

Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Jei prekei padaryti pakuotės pažeidimai lemia, jog prekė negalės būti vėliau realizuota už tą pačią kainą, nepažeidžiant kito šios prekės Pirkėjo teisių į naujos ir nenaudotos prekės įsigijimą, tokios prekės gali būti grąžinamos tik mūsų bendru sutarimu (pvz. Jums sutikus kompensuoti prekės nuvertėjimo skirtumą).

Įsipareigojame sugrąžinti Jūsų sumokėtus pinigus per 14 d.d., į kurias neįskaičiuojamas laikas per kurį autorizuotas serviso centras patvirtina, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan.

 

Garantija:

Visoms prekėms taikomi gamintojų nustatyti garantiniai terminai. Pateikiant prekę garantiniam remontui pakanka turėti pirkimo dokumentą. Sąskaitą - faktūrą mūsų sistema Jums išsiųs el. laišku automatiškai, kai Jūsų užsakymas bus patvirtintas įvykdytu. Prekes siunčiame tiesiai iš sandėlių, todėl garantiniai dokumentai (jeigu jie pridėti) pakuotėje gali būti neužpildyti.

Prekei sugedus garantiniu laikotarpiu, prekė remontuojama nemokamai.

Garantinį remontą atlieka autorizuoti serviso centrai.

Gamintojo garantija netaikoma natūraliai susidėvinčioms prekių dalims.

"Apple" produkcijai taikomas 12 mėn. garantijos laikotarpis, jeigu prekės aprašyme nenurodyta kitaip. 

Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad pakanka turėti pirkimo dokumentą (kasos čekis, sąskaita-faktūra ar lizingo sutartis), jei juose yra tiksliai nurodytas gaminys. Toks dokumentas patvirtina prekės įsigijimo datą ir asmenį, kuris įsigijo įrangą. Pardavėjo garantinį taloną papildomai pateikti būtina tik jei pirkimo dokumente nėra tiksliai nurodytas įrangos modelis (tuomet garantiniame dokumente turi būti nurodyti įrangos identifikavimo duomenys).

 

Duomenų apsauga

"Technoringas.lt" garantuoja, kad pirkėjų registruojantis pateikti duomenys nebus perduoti tretiems asmenims. Šie duomenys gali būti naudojami tik siunčiant mūsų naujienlaiškį, siekiant informuoti klientus apie prekes ir akcijas, kurio pirkėjai bet kada gali atsisakyti paspaudę nuorodą naujienlaiškio apačioje. Klientų duomenys yra apsaugoti SSL sertifikatu.